Abrikosų branduolių augalinis aliejus 100 %, kosmetinis 30 ml. "Botavikos"

 • Abrikosų branduolių augalinis aliejus 100 %, kosmetinis 30 ml. "Botavikos"

  Kaina 184
  275 Sutaupykite 091
  Pasiūlymas galioja iki 2022-12-31
  Į krepšelį 

  Galioja iki pabaigos: 2022-12

 • Abrikosų branduolių augalinis aliejus 100 %, kosmetinis 30 ml. "Botavikos"

  Abrikosų kauliukų aliejus - maloniai kvepiantis gelsvos spalvos bei lengvos tekstūros aliejus, kuriame gausu vitamino A, E, bei riebalų rūgščių, Omega-6 ir Omega-9.
  Šis aliejus spaudžiamas iš abrikosų vaisių kauliukų. Tai vienas populiariausių bazinių aliejų, greitai įsigeriantis, tinkantis visiems – kūdikių, vaikų, paauglių, suaugusiųjų ir brandaus amžiaus žmonių odai puoselėti.
  Abrikosų kauliukų aliejus dėl savo raminamojo poveikio gali būti naudojamas jautriai odai. Šis aliejus puikiai švelnina ir minkština odą. Lygina, sulaiko drėgmę. Dėl savo lengvos tekstūros puikiai tinka makiažui valyti, veido ar viso kūno masažui. Gali būti maišomas su kitais aliejais. Dėl savo švelninamojo poveikio tinkamas kūdikių bei vaikų odos priežiūrai. Puiki priemonė plaukams atgaivinti, lūžinėjantiems nagams stiprinti.

  Tai labai universali puoselėjimo priemonė, mat kosmetikos pramonėje dažnai naudojama kremų nuo saulės, losjonų, muilų, priemonių sausai, brandžiai odai, kūdikių priežiūros priemonių, masažinių aliejų gamyboje.

  Kilmės šalis: Rusija