Dizao Masterpieces putojanti boto kaukė veidui su deguonimi ir aktyvinta anglimi, 25 g

 • Dizao Masterpieces putojanti boto kaukė veidui su deguonimi ir aktyvinta anglimi, 25 g

 • Dizao Masterpieces putojanti boto kaukė veidui su deguonimi ir aktyvinta anglimi, 25 g

  Jeigu odos priežiūra jums tapo rutina, tai būtinai išbandykite šią Dizao Masterpieces putojančią kaukę veidui!

  Pradėk savo dieną pozityvia nuotaika ir neįtikėtinai švaria oda. Putojanti kaukė, iš pirmo žvilgsnio, niekuo nesiskiria nuo kitų lakštinių kaukių, bet jau po keleto sekundžių, kai ją užsidėsite, pajusite kaip ji pradeda putoti. Ar tai malonus pojūtis? - Tikrai taip!

  Mikroburbuliukai, turintys daug deguonies, giliai įsiskverbia ir išvalo užsikimšusias poras bei pašalina nešvarumus, riebalų perteklių. Deguonis, veikia kaip nenuilstantis pagalbininkas, kuris suteikia jūsų odai jaunatviškos energijos.

  Aktyvūs komponentai: obuolių aminorūgštys, aktyvintos anglies milteliai, agurkų, cidonijos, persimono lapų, cinamono, kiečio, chrizantemos, žaliosios arbatos ekstraktai, hamamelio, ženšenio, alavijo, šilkmedžio, anyžių ekstraktai.

  Sudėtyje esančių aktyvių ingredientų dėka kaukė intensyviai drėkina, puikiai išvalo poras, suteikia nepakartojamą gaivumo pojūtį ir matinį atspalvį. Tinka visų tipų ir ypatingai riebios veido odos priežiūrai.

  Jau po pirmo panaudojimo jūs efektyviai, švelniai ir linksmai išvalysite, sudrėkinsite odą ir suteiksite jai sveiką, natūralų spindesį. Priklausomai nuo odos tipo, galite po to pasitepti veidą mėgstamu kremu.

  Odos priežiūra gali būti linksma su Dizao Masterpieces!

  Naudojimas: atidarę pakuotę išskleiskite kaukę. Uždėkite ją ant švaraus veido kuo greičiau - putoti pradės jau po kelių sekundžių. Po 10-15 min. pašalinkite kaukę, o priemonės likučius nuplaukite vandeniu. Rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę.

  Kilmės šalis: Korėja