Gelis kūnui „Zelenka monostirskaja“, 10 ml.

 • Gelis kūnui „Zelenka monostirskaja“, 10 ml.

 • Gelis kūnui „Zelenka monostirskaja“, 10 ml.

  Augalinių aliejų kompleksą, kuris yra vienuolyno "Zelenka" dalis, gydytojai jau seniai naudoja kaip antiseptiką, veikia labai švelniai, sudaro nematomą apsauginį sluoksnį ant odos paviršiaus, kuris neleidžia patogeninėms bakterijoms prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius.
  Aktyvūs komponentai, sudarantys vienuolyną "Zelenka", tradiciškai buvo naudojami liaudies medicinoje, siekiant pagreitinti žaizdų gijimą, gydyti mėlynes, įbrėžimus, paraudimą, pūsles, mažas žaizdas, įbrėžimus. Jie naudojami ne tik dezinfekciniam poveikiui, bet ir odos regeneracijai skatinti, skausmui malšinti, pažeistoms odos vietoms minkštinti ir drėkinti. Tepalas gali padėti atsikratyti vabzdžių įkandimų poveikio ir sumažinti dirginantį niežėjimą.

  Naudojimo būdas: nedidelį kiekį masažuojančiais judesiais užtepti ant švarios,sausos kūno odos.

  Atsargumo įspėjimai: saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis, patekus praplauti vandeniu. Nenaudoti ant veido odos. Patekus ant sveikos odos praplauti vandeniu. Individualus komponentų nesuderinamumas.

  Sudėtis: Pinus Sibiricus Needle Extract, Thymus Serpyllum Extract, Urtica Dioica Extract, Beeswax, Pinus Sibirica Resin, Abies Sibirica Needle Oil, Hypericum Perforatum Oil, Hippophae Rhamnoides Oil, Propolis Extract.

  Gamintojas: Ruisja
   

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose