Jutavit Glicerino žvakutės nuo vidurių užkietėjimo 2,5 g, 12 žvakučių

 • Jutavit Glicerino žvakutės nuo vidurių užkietėjimo 2,5 g, 12 žvakučių

  Prekės ženklas
 • Jutavit Glicerino žvakutės nuo vidurių užkietėjimo 2,5 g, 12 žvakučių

  Glicerino žvakutės – tai švelni medicinos priemonė, skirta tuštinimuisi palengvinti sutirštėjus ar sukietėjus išmatoms, lokaliai dirgina tiesiosios žarnos gleivinę ir tuo pat metu sukelia slydimo efektą tuštinimosi metu.

  Jutavit Glicerino žvakutės tinka naudoti nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims.

  Sudėtis: Glicerinas, natrio stearatas, natrio karbonatas.

  Dozavimas: Suaugusiesiems ir vaikams nuo 12 metų: 1 -2 žvakutes per dieną.

  Naudojimo būdas: Nuplėškite foliją virš smailaus žvakutės galo ir nuimkite pakuotę. Įkiškite žvakutę į tiesiąją žarną, smailiu galu į priekį. Poveikis pasireiškia per 30 minučių po naudojimo.

  Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje nuo +4 °C iki +30 °C temperatūroje. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite, jei pakuotė pažeista.

  NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

  Prieš pradėdami naudoti šią medicinos priemonę, atidžiai perskaitykite visas šias instrukcijas.

  Glicerino žvakutės/Glicerino žvakutės 2500 mg – suaugusiems/ 12 žvakučių.

  Sudėtis: Glicerinas, natrio stearatas, natrio karbonatas.

  Naudojimas: Glicerino žvakutės – tai švelni medicinos priemonė, skirta tuštinimuisi palengvinti sutirštėjus ar sukietėjus išmatoms, lokaliai dirgina tiesiosios žarnos gleivinę ir tuo pat metu sukelia slydimo efektą tuštinimosi metu. Žvakutės sudėtyje esantis glicerinas padeda ištuštinti žarnyno turinį, minkština ir drėkina užsistovėjusias išmatas. Jos padidina išmatų kiekį apatinėje storosios žarnos dalyje ir palengvina tuštinimąsi.

  Kontraindikacijos: nenaudokite šios medicinos priemonės, jei jaučiate ūmų pilvo skausmą ar kitokį neaiškios kilmės skausmą. Taip pat nenaudoti esant padidėjusiam jautrumui bet kuriai glicerino žvakučių sudedamajai daliai arba jeigu anksčiau buvo uždegimas ar įtrūkimai tiesiosios žarnos srityje arba jei kraujuoja hemorojus.

  Dozavimas: Glicerino žvakutės 2500 mg: suaugusiesiems: 1 -2 žvakutės per dieną. Dėl žvakučių naudojimo vaikams iki vienerių metų pasitarkite su gydytoju. Kaip naudoti glicerino žvakutes: Nuplėškite foliją virš smailaus žvakutės galo ir nuimkite pakuotę. Įkiškite žvakutę į tiesiąją žarną, smailiu galu į priekį. Poveikis pasireiškia per 30 minučių po naudojimo. Vienkartinė glicerino žvakutė skirta vienkartiniam naudojimui nedelsiant. Negalima ir neįmanoma naudoti pakartotinai. Glicerino žvakutės 2500 mg tinka naudoti nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims.

  Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje vietoje nuo +4 °C iki +30 °C temperatūroje. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite, jei pakuotė pažeista. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės. Apie bet kokį rimtą nepageidaujamą reiškinį, susijusį su priemonės naudojimu, reikia pranešti gamintojui arba nacionalinei kompetentingai institucijai.

  Gamintojas: Vengrija

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose