Kanapių arbata 25 vnt. pagalvėlių

 • Kanapių arbata 25 vnt. pagalvėlių

  Kilmės šalis: Lietuva

 • Kanapių arbata 25 vnt. pagalvėlių

  Užauginta ekologiškai. Skinta rankomis.

  Sudėtis: 100 proc. pluoštinių kanapių lapai ir žiedai.

  Grynais kiekis – 25 g.

  Arbatos dėžutėje  25 vnt. paketėlių su siūlu. 1 vnt – 1 g.

  Kanapių lapų ir žiedų arbata stiprina imuninę organizmo sistemą, teigiamai veikia širdies darbą, smegenų veiklą ir atmintį. Valo kraujagysles, reguliuoja hormonų veiklą, taip pat – kraujospūdį bei cukraus ir cholesterolio kiekius kraujyje. Tinka kenčiantiems nuo migrenos, gerina miegą, teigiamai veikia moterų lytinę sistemą.
  Pasižymi raminančiu, atpalaiduojančiu poveikiu. Ypač tinka kenčiantiems nuo raumenų mėšlungio, kepenų veiklos sutrikimų, kvėpavimo takų, peršalimo ligų.
  Ši arbata turi antibakterinį, priešuždegiminį poveikį.

  Arbatą galima gerti ne tik ligų profilaktikai. Galima pagardinti medumi, citrina. Kad atsiskleistų naudingosios savybės, galima į arbatą įpilti šlakelį grietinėlės, įdėti šiek tiek sviesto, nes kanapių lapeliuose ir žieduose esantys kanabinoidai tirpūs riebaluose.

  Užauginta iš ES sertifikuotų pluoštinių kanapių sėklų.

  Neveikia psichikos ir neturi psichotropinio poveikio.

  „Kanapės galia“ prekiniu ženklu pažymėtoje kanapių arbatoje tetrahidrokanabinilio (THC) kiekis neviršija maisto produktuose leidžiamo 0,2 procento.
  Turime THC patikros dokumentą, esame įtraukti  į pluoštinių kanapių tiekėjų sąrašą (Nr.15T-11PK).

  Kanapėse yra kanabidiolo (CBD).

  Kanabidiolis (CBD) yra vienas iš natūraliai kanapės augale esančių kanabinoidų.
  *Pluoštinėje kanapėje (Cannabis sativa L.) yra įvairių kanabinoidų, pvz.: delta-9-tetrahidrokanabinolis (Δ9-THC), jo prekursorius kanapėje delta-9-tetrahidrokanabinolio rūgštis A (Δ9-THCA-A), delta-9-tetrahidrokanabinolio rūgštis B (Δ9-THCA-B), delta-8-tetrahidrokanabinolis (Δ8-THC), kanabidiolis (CBD), jo prekursorius kanapėje kanabidiolio rūgštis (CBDA), kanabigerolis (CBG), kanabinolis (CBN), kanabichromenas (CBC), delta-9-tetrahidrokanabivarinas (Δ9-THCV).

  Kilmės šalis: Lietuva