Kanapių arbata „Premium“ 20g.

 • Kraunamos nuotraukos

  Kanapių arbata „Premium“ 20g.

  Skinta ir pakuota rankomis. Auginta vietiniame ūkyje, ekologiškai.

 • Kanapių arbata „Premium“ 20g.

  Skinta ir pakuota rankomis. Auginta vietiniame ūkyje, ekologiškai.

  Sudėtis: 100 proc. kanapių žiedų ir lapelių.

  Kanapių arbata „Premium“ yra aukštos kokybės, išskirtinio skonio arbata su dideliu CBD (kanabidiolio) kiekiu, kuris labai vertingas organizmui.

  Veislė, kurią naudojame šiai arbatai, Lietuvoje auginamos legaliai, ši arbata nesvaigina ir neturi psichotropinio poveikio.

  Kanapės arbatai užaugintos nedideliame ekologiniame ūkyje, nenaudojant jokių žmogui ar gamtai žalingų medžiagų. Džiovinamos atsakingai, kad nedingtų vertingos šio augalo savybės, taip pat ir spalva.

  Įvairiuose šaltiniuose ir tyrimų analizėse skelbiama, kad kanapių arbata padės stiprinti imuninę organizmo sistemą, teigiamai veikia širdies darbą, smegenų veiklą ir atmintį. Valo kraujagysles, reguliuoja hormonų veiklą, taip pat – kraujospūdį bei cukraus ir cholesterolio kiekius kraujyje. Tinka kenčiantiems nuo migrenos, gerina miegą, teigiamai veikia moterų lytinę sistemą.
  Pasižymi raminančiu, atpalaiduojančiu poveikiu. Ypač tinka kenčiantiems nuo raumenų mėšlungio, kepenų veiklos sutrikimų, kvėpavimo takų, peršalimo ligų.
  Ši arbata turi antibakterinį, priešuždegiminį poveikį.

  Arbatą galima gerti ne tik ligų profilaktikai. Arbatą tinka gardinti medumi, citrina. Kad atsiskleistų naudingosios arbatos savybės galima įpilti šlakelį grietinėlės ar įdėti šiek tiek sviesto, nes kanapių lapeliuose ir žieduose esantys kanabinoidai tirpūs riebaluose.

  Kanapių arbata neveikia psichikos. ES reglamentai pluoštines kanapes, kuriose tetrahidrokanabinolio (THK, angliškai THC) kiekis neviršija 0,2 proc., priskiria žemės ūkio augalams.

  THC patikros dokumentas, išduotas Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos. (Nr.15T-11PK).

  Arbata turi Pagramančio regioninio parko produkto ženklą.

  Naudojimas: rekomenduojama pradėti nuo mažos koncentracijos arbatos (vienas žiupsnelis), vėliau didinti arbatos stiprumą pagal skonį.

  Kilmės šalis: Lietuva