Kanapių arbata „Žiedai“ 20g.

 • Kanapių arbata „Žiedai“ 20g.

  Kilmės šalis: Lietuva

 • Kanapių arbata „Žiedai“ 20g.

  Skinta ir pakuota rankomis. Auginta vietiniame ūkyje.

  Sudėtis: 100 proc. pluoštinių kanapių žiedai nesmulkinti, dailios formos.

  Ši arbata iš dailiai karpytų kanapių žiedų. Jie ne tik gražiai atrodo puodelyje, bet ir pasižymi dideliu CBD kiekiu, kuris ypač vertingas žmogaus organizmui. Vieno kanapių augalo žiedo užtenka 200 ml ir net didesniam puodeliui. Užpilti 80 C virintu vandeniu.

  Kanapių veislė, kurią naudojame šiai arbatai, Lietuvoje auginamos legaliai. Kanapių arbata nesvaigina ir neturi psichotropinio poveikio.

  Kanapės arbatai užaugintos nedideliame ekologiniame ūkyje, nenaudojant jokių žmogui ar gamtai žalingų medžiagų. Džiovinamos atsakingai, kad nedingtų vertingos šio augalo savybės, taip pat ir spalva.

  Kanapių žiedų arbata stiprina imuninę organizmo sistemą, teigiamai veikia širdies darbą, smegenų veiklą ir atmintį. Valo kraujagysles, reguliuoja hormonų veiklą, taip pat – kraujospūdį bei cukraus ir cholesterolio kiekius kraujyje. Tinka profilaktikai prieš vėžinių susirgimų riziką, kenčiantiems nuo migrenos, gerina miegą, teigiamai veikia moterų lytinę sistemą.
  Pasižymi raminančiu, atpalaiduojančiu poveikiu. Ypač tinka kenčiantiems nuo raumenų mėšlungio, kepenų veiklos sutrikimų, kvėpavimo takų, peršalimo ligų.
  Ši arbata turi priešuždegiminį poveikį.

  Tačiau kanapių arbatą galima gerti ne tik ligų profilaktikai, ji skani ir aromatinga. Arbatą tinka gardinti medumi, citrina. Kad atsiskleistų naudingosios arbatos savybės galima įpilti šlakelį grietinėlės ar įdėti šiek tiek sviesto, nes kanapių lapeliuose ir žieduose esantys kanabinoidai tirpūs riebaluose.

  Kanapių arbata neveikia psichikos.
  ES reglamentai pluoštines kanapes, kuriose tetrahidrokanabinolio (THK, angliškai THC) kiekis neviršija 0,2 proc., priskiria žemės ūkio augalams.

  THC patikros dokumentas, išduotas Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos. (Nr.15T-11PK).

  Arbata turi Pagramančio regioninio parko produkto ženklą.

  Kilmės šalis: Lietuva

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose