Krauterol 110 žolelių aliejus, 100 ml.

 • Krauterol 110 žolelių aliejus, 100 ml.

  Tradicinis vokiškas žolelių aliejus sąnariams, nugarai, inhaliacijai ir kt.

 • Krauterol 110 žolelių aliejus, 100 ml.

  Tradicinis vokiškas žolelių aliejus sąnariams, nugarai, inhaliacijai ir kt.

  Natūralus, pagamintas iš 110 augalų rūšių šaknų, vaisių, žiedų pagal tradicinę receptūrą produktas yra nepakeičiamas visai šeimai. Vaistinės žolelių savybės leidžia itin platų aliejaus pritaikymo spektrą.

  Tradiciškai žolelių aliejai buvo naudojami kaip efektyvi priemonė kovoti su peršalimo ligomis, lengvinti kvėpavimo takų uždegimus, bronchitus (įtrinant nugarą, krūtinę, pėdas). Taip pat esant stipriam galvos skausmui (įtrinant kaktą, smilkinius, užpakalinę kaklo dalį).

  Aliejus efektyviai tonizuoja, dezodoruoja, drėkina, maitina, ramina odą bei raumenis po fizinio krūvio ar sporto. Rekomenduojamas, kaip masažo aliejus. Jei skauda pėdas, jaučiate jose dilgčiojimą ar sunkumą, įmasažuokite jas keliais lašais aliejaus. Akimirksiu dings diskomforto jausmas ir nemalonus prakaito kvapas.

  Naudojimo būdas: Įtrinama į odą, masažuojama ir dozuojama lašeliais (vienam įtrinimui 3-5 lašai). Naudoti pagal poreikį.

  Atsargumo įspėjimai: Tik išoriniam naudojimui. Individualus komponentų nesuderinamumas. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis.

  Laikyti: nuo +5°iki +25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

   

  Gamintojas: Vokietijoje

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose