Maisto papildas Detoksikacijai Extra Detox 500 ml. "Vitavea"

 • Maisto papildas Detoksikacijai Extra Detox 500 ml. "Vitavea"

  ●Skysčių šalinimas ●Virškinimas

 • Detoksikacijai Extra Detox 500 ml. "Vitavea"

  ●Skysčių šalinimas ●Virškinimas

  100% natūralios ir augalinės kilmės veikliosios medžiagos. Geras citrinos skonis.
  4 pripažintų ir naudingų medžiagų: pipirmėčių, matės (paragvajinio bugienio), paprastosios kiaulpienės ir vienagraižės vanagutės kompleksas prisideda prie skysčių šalinimo, padeda palaikyti normalią virškinimo funkciją ir energiją.

  ●Pipirmėčių ekstraktas prisideda prie pilvo pūtimo ir spazmų mažinimo, padeda palaikyti žarnyno, virškinimo sistemos darbą, normalią imuninės sistemos veiklą.
  ●Paragvajinių bugienių (matės) ekstraktas padeda palaikyti normalų kūno svorį ir normalią lipidų apykaitą, organizmo gyvybingumą, prisideda prie protinio ir fizinio nuovargio mažinimo.
  ●Paprastųjų kiaulpienių ekstraktas padeda palaikyti normalią virškinimo, skrandžio ir kepenų funkcijas.
  ●Sudėtį papildo vienagraižės vanagutės ekstraktas.


  1–oje dozėje (50 ml):

  • Pipirmėčių (ekvivalentas) 2000 mg, ekstrakto 500 mg;
  • Paragvajinių bugienių (matės) (ekvivalentas) 600 mg, ekstrakto 160 mg, kofeino 7,5 mg;
  • Paprastųjų kiaulpienių (ekvivalentas) 200 mg, ekstrakto 50 mg;
  • Vienagraižės vanagutės (ekvivalentas) 100 mg, ekstrakto 50 mg.

  Maisto papildas. Grynasis kiekis 500 ml.


  Vartojimas: gerti po 1 dozę (50 ml) per dieną. Į dangtelį įpilkite 50 ml skysčio, jį supilkite į stiklinę vandens (mažiausiai 150 ml). Gerai išmaišykite ir išgerkite. Prieš naudojimą suplakti (buteliukyje gali būti natūralių nuosėdų).


  Sudedamosios dalys: vanduo; koncentruotos tikrojo citrinmedžio sultys (Citrus Limon); pipirmėčių ekstraktas (Mentha piperita); paragvajinio bugienio ( matės) ekstraktas (Ilex paraguariensis), praturtintas natūraliu kofeinu iš kavos; konservantas: natrio benzoatas; paprastųjų kiaulpienių ekstraktas (Taraxacum officinale); vienagraižės vanagutės ekstraktas (Hieracium pilosella); natūralios citrinų kvapiosios medžiagos; konservantas: kalio sorbatas; saldiklis steviolio glikozidas iš stevija (Stevia) ekstrakto.


  Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Sudėtyje yra kofeino (7,5 mg per dieną), nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims. Nerekomenduojama, jei yra alergija vienai iš sudedamųjų dalių.

  Gamintojas: Prancūzija.