Maisto papildas MASTICAPS, 60 kap. (vegan)

 • Maisto papildas MASTICAPS, 60 kap. (vegan)

 • MASTICAPS, 60 kap. (vegan)

  Mastika yra natūrali derva, kuri kaip ašara išsiskiria iš mastikos medžio (Pistacia Lentiscus var. Chia) kamieno, kuris klesti ir auginamas išskirtinai – iš viso pasaulio – tik pietinėje Chios salos dalyje. Jame yra mažiausiai 70 skirtingų medžiagų, daugiausia terpenoidų, turinčių naudingų savybių sergant virškinimo trakto ligomis ir reguliuojant cholesterolio kiekį bei galbūt diabetą. Mastika turi antioksidacinį, antimikrobinį ir priešuždegiminį poveikį. Hipokratas ir Dioskoridas, be kita ko, prieš 2500 metų naudojo ir rekomendavo Chios mastiką esant skrandžio skausmams, taip pat saugoti burnos higieną.

  Sudedamosios dalys: Mastikinės pistacijos (Pistacia lentiscus) medžio dervos milteliai, užpildas mikrokristalinė celiuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė.
   

  1 kapsulėje yra 3 kapsulėse yra
  Mastikinės pistacijos (Pistacia lentiscus) medžio dervos miltelių 330 mg Mastikinės pistacijos (Pistacia lentiscus) medžio dervos miltelių 990 mg

   
  Vartojimas. Suaugusiems rekomenduojama vartoti :

  1-as vartojimo būdas. Vieną kartą dienoje po 3 kapsules ryte 20-30 minučių prieš valgį.
  2-as vartojimo būdas. Po 2 kapsules ryte 20-30 minučių prieš valgį ir 1 kapsulę vakare 20-30 minučių prieš valgį. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

  Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  Laikyti ne aukštesnėje kaip +250C temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  Grynasis kiekis: 36g

  Gamintojas: Graikija

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose