Sulsena step 1 šampūnas nuo pleiskanų, 150 ml.

 • Sulsena step 1 šampūnas nuo pleiskanų, 150 ml.

 • Sulsena step 1 šampūnas nuo pleiskanų, 150 ml.

  Sulsena šampūnas yra pirmasis žingsnis sprendžiant pleiskanų ir jų pasekmių problemas, giliai išvalyti plaukus su padidėjusių riebalinių liaukų sekrecijos požymiais ir lipniomis riebiomis pleiskanomis.

  Rūgščių ir šarmų pusiausvyra (pH), šiame šampūne, atitinka galvos odos fiziologinį rūgščių ir šarmų balansą (pH).

  Šampūno poveikis: Sulsena šampūnas nuo pleiskanų yra pagrįstas savireguliaciniu kompleksu: aktyvusis komponentas yra seleno disulfidas. Seleno disulfidas (SeS₂) yra daugiafunkcis kovos su pleiskanomis komponentas, turintis tikslinį poveikį pagrindinei pleiskanų atsiradimo priežasčiai - mielėms Pityrosporum Ovale. Šampūnas efektyviai slopina grybelio augimą, sunaikina jo vystymuisi palankią aplinką, normalizuoja riebalinių laukių funkciją ir nušveičia negyvas galvos epidermio ląsteles.

  Rezultatas: padeda atkurti galvos odos apsauginę barjerinę funkciją, pašalina nemalonius subjektyvius simptomus (niežėjimą, diskomfortą), turi savireguliacinį poveikį, kuris vizualiai pasireiškia žymiai pagerėjusia galvos odos ir plaukų išvaizda.

  Naudojimas: tepkite ant drėgnų plaukų prie šaknų, paskirstykite per visą ilgį ir įtrinkite. Švelniai masažuokite galvos odą ir plaukus, ypač šalia plaukų šaknų. Pasilikite 3 minutes, tada gerai nuplaukite šiltu tekančiu vandeniu. Pakartokite procedūrą.

  Naudojimo rekomendacijos: tinkamas naudoti dažnai.

  Atsargumo priemonės: sudėtyje yra seleno disulfido. Venkite patekimo į akis ir ant pažeistos odos. Patekus į akis, gerai nuplaukite dideliu kiekiu šilto tekančio vandens. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Kontraindikacijos: nenustatyta. Šampūnas neturėtų būti naudojamas esant individualiam atskirų komponentų netoleravimui ar padidėjusiam jautrumui.

  Laikymo sąlygos: laikyti nuo +6°C iki +25°C temperatūroje, ne aukštesnėje kaip 70 % drėgmės, atokiau nuo šilumos šaltinių. Venkite tiesioginių saulės spindulių.

  Sudėtis: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Acrylates Copolymer,  Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Dimethiconol, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Parfum, Selenium Sulfide, Glycol Distearate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Salicylic Acid, Citric Acid, Triethylene Glycol, Benzyl Alcohol,  Propylene Glycol,   Methylchloroisothiazolinone,   Methylisothiazolinone, Sodium Hydroxide.

  Gamintojas: Ukraina

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose