Terpentino "Skipidar" balzamas voniai 250 ml.

 • Terpentino "Skipidar" balzamas voniai 250 ml.

  Skipidar Kaina Pirkti
  Baltas 250 ml.
  Kaina 840
  Į krepšelį  
  Geltonas 250 ml.
  Kaina 965
  Į krepšelį  
 • Terpentino "Skipidar" balzamas voniai 250 ml.

  Sudėtis Rusų kalba nuotraukose

  Poveikis: skatina kraujagyslių išsiplėtimą, didinamas deguonies patekimas į ląsteles, pagerėja kraujo cirkuliacija, gydomi sąnariai ir gyslos, gilinamas kvėpavimas, mažinamas kraujospūdis, didinama kūno temperatūra, pagerėja limfos nutekėjimas, skatinamas prakaitavimas, skaidomi ir šalinami riebalai ir šlakai. Procedūros metu stiprinamos kraujagyslės ir limfagyslės.

  Terpentininės emulsijos receptus sukūrė žinomas gydytojas A.S.Zalmanovas, kapiliarinės terapijos šalininkas. Jis pataria kovą su negalavimais pradėti nuo kapiliarų stimuliavimo. Tam jis sukūrė dviejų rūšių terpentino emulsiją – geltoną (žmonėms su aukštu kraujospūdžiu) ir baltą (žmonėms su normaliu arba žemu kraujospūdžiu).

  Terpentino vonios
  Kiekvienas gali paruošti gydomųjų vonių kursą sau, atsižvelgdamas į amžių ir sveikatos būklę, taip pat arterinį kraujospūdį.
  Terpentino vonių procedūros efektyvios reguliariai naudojant. Visas kursas sudaro nuo 15 iki 25 procedūrų ir užtikrina ilgalaikį efektą.
  Pakuotėje yra instrukcija su nurodymais, kaip paruošti terpentino vonią, kokia turi būti vandens temperatūra ir kokia turi būti procedūros trukmė.

  Geltonos emulsijos vonios didina kūno temperatūrą ir dirbtinai priverčia imuninę sistemą kovoti su gripo, herpeso ir stafilokokų virusais.

  Vonių sukeltas organizmo atjaunėjimo procesas prasideda nuo odos, kuri tampa lygi, elastinga ir geriau aprūpinama krauju, mažėja celiulito požymiai, odos senėjimo procesai, stresas, pagerėjo kraujo cirkuliacija organizmo periferijoje, susiderina širdies veikla, dėl geresnio smegenų aprūpinimo krauju, gerėja atmintis.

  *Jeigu dėl tam tikrų priežasčių negalite naudoti vonių, rekomenduojama daryti rankų ir kojų voneles, prailginant procedūros trukmę iki 25 minučių.

  Kontraindikacijos: smegenų, vidaus organų lėtinių ir ūminių procesų sustiprėjimas, atvira tuberkuliozės forma.

  Pastabos: naudojant gydomąsias terpentino vonias būtina prieš, procedūros metu ir po procedūros matuotis kraujospūdį bei laikytis nurodytų vandens temperatūros režimų. Būtina temperatūrą matuoti vandens termometru. Po vonios naktį galimas gausus prakaitavimas.

  Kilmės šalis: Rusija