Tikras varnalėšų aliejus FORTE nuo plaukų slikimo, 100 ml.

 • Tikras varnalėšų aliejus FORTE nuo plaukų slikimo, 100 ml.

 • Tikras varnalėšų aliejus FORTE nuo plaukų slikimo, 100 ml.

  Su kompleksu BH INTENSIV+. Varnalėšų aliejus – unikalus biologiškai aktyvių komponentų kompleksas, kuris mažina plaukų slinkimą. Jis maitina plaukų folikules. Aliejus taip pat mažina pleiskanas, gerina galvos odos būklę, atkuria silpną ir pažeistą plaukų struktūrą (po dažymo ar cheminio sušukavimo).

  Naudojimas: aliejų pipete paskirstyti ant galvos odos ir lengvais masažuojamaisiais judesiais įtrinti į šaknis. Uždengti galvą polietileno kepure ir rankšluosčiu. Po 2-3 val. nuskalauti šiltu vandeniu su šampūnu. Profilaktiškai naudoti 2 mėnesius 1-2 kartus per savaitę. Intensyvus kursas: 3 savaitės kiekvieną dieną. Po 1 mėnesio kursą kartoti.

  Sudėtis: Paraffinum Liquidum, Arctium Lappa Root Extract, Trilaureth-4-Phosphate, Ethylhexyl Cocoate, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Retinyl Palmitate, Helianthus Annus Seed Oil, Beta-Carotene, Thymus Vulgaris Oil, Vetiveria Zizanoides root Oil, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben.

  Dėmesio! Priemonėje yra aukštos koncentracijos eterinio aliejaus. Venkite priemonės patekimo ant akių ir burnos gleivinės. Patekus, nedelsiant kruopščiai išskalauti dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Galimas padidėjęs individualus jautrumas atskiriems priemonėms komponentams. Tik išoriniam naudojimui!

  Gamintojas: Lenkija

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose