"Zelionaja apteka" Masažiniai aliejai (6 rūšių) po 200 ml.

 • "Zelionaja apteka" Masažiniai aliejai (6 rūšių) po 200 ml.

  "Zelionaja apteka" masažiniai aliejai Kaina Pirkti
  Šildantis
  Kaina 320 
  Į krepšelį  
  Neutralus
  Kaina 385 
  Į krepšelį  
  Anticeliulitinis
  Kaina 320 
  Į krepšelį  
  • Šildantis
  • Atpalaiduojantis
  • Penki viename
  • Stangrus kūnas
  • Neutralus
  • Anticeliulitinis
 • Šildantis 200 ml.

  Be konservantų, be dažiklių, sudėtyje yra eterinių aliejų. Sukurtas masažui ir odos sušildymui. Veikliosios medžiagos: migdolų aliejus, apelsinų eterinis aliejus, cinamono ir juodųjų pipirų eteriniai aliejai. Užtikriną lengvą rankų slidimą, gerai įsigeria, nelipnus ant odos. Sustiprina limfos drenažo veiksmus. Šalina toksinus ir patinimą. Aprūpina audinius naudingomis medžiagomis. 

  Naudojimo būdas: Tinkamas visoms masažo rūšims. Prieš užtepimą ant odos, sušildyti aliejų delnuose.

  Atpalaiduojantis 200 ml.

  Be konservantų, be dažiklių. Bazinių ir eterinių aliejų kompozicija skirta profesionaliam ir naudojimui namų salygomis. Levandos, rozmarinų, apelsinų, kanangos, mėtų, makadamijos, avokadų aliejai. Padidina masažo rezultatyvumą. Lengvai slysta. Maksimalus kontaktas su oda. Aromaterapija po vonios procedūrų. 7 aliejų kompozicija atpalaiduoja ir atnaujina emocinę būseną. Aliejų kompozicija turi raminančių savybių, pašalina įtampą ir raumenų nuovargį. Aromaterapijos masažas naudingas kai yra miego sutrikimai, nuotaikos svyravimai, o taip pat nuima įtampą po sunkios darbo dienos arba po aktyvaus sporto. Kanangos ir mėtų aliejų kvapas suteikia kūnui gyvybingumą, atnaujina jėgas, o baziniai makadamijų ir avokadų aliejai puikiai minkština ir drėkina odą.

  Naudojimo būdas: masažas - masažuojamais judesiais nedidelį aliejaus kiekį užtepkite ant švarios odos. Odos priežiūra - po vonios procedūros nedidelį aliejaus kiekį užteokite ant drėgnos odos.

  Penki viename 200 ml.

  5 aliejų kompozicija tinka profesionaliam ir namų sąlygomis naudojimui, visų tipų odai. Erškėtuogių, sezamų, makadamijų, avokadų, ir migdolų aliejus. 5 aliejų kompozicija idealiai tinka bet kokio tipo masažams. Gali būti naudojamas kaip bazinis aliejus, papildomai prisotintas eterinių aliejų kompozicija. Erškėtuogių aliejus regeneruoja, padeda gydyti odą. Migdolų ir sezamų aliejai praturtinti vitaminu E, maitina ir lygina odą. Makadamijų ir avokadų aliejus drėkina ir suteikia odai elastingumą. Sudėtyje nėra konservantų ir dažiklių.

  Naudojimo būdas: masažas - nedidelį aliejaus kiekį masažuojamais judesiais užtepkite ant švaios odos. Odos priežiūra - po vonios procedūrų nedidelį aliejaus kiekį užtepkite ant drėgnos odos.

  Stangrus kūnas 200 ml.

  Maitinamųjų aliejų kompozicija tinka profesionaliam ir namų salygomis naudojimui. Arganų, makadamijų, avokadų aliejus. 3 maitinamųjų aliejų kompozicija - intensyvi priežiūra, kuri suteikia odai stangrumą ir grožį. Malonus aliejaus kvapas leidžia sustiprinti masažo procedūros efektyvumą, kaskart naudojat po vonios procedūrų pagerina odos būklę. Arganų ir makadamijų riešutų aliejai aktyviai drėkina, padidina odos tonusą ir elastingumą. Bazinis avokadų aliejus stangrina ir jaunina odą. Sudėtyje nėra konservantų ir dažiklių.

  Naudojimo būdas: masažas - nedidelį aliejaus kiekį masažuojamais judesiais užtepkite ant švarios odos. Odos priežiūra - po vonios procedūrų nedidelį aliejaus kiekį užtepkite ant drėgnos odos.

  Neutralus 200 ml.

  Be konservantų, be dažiklių, sudėtyje yra eterinių aliejų. Naudojamas kaip masažinių priemonių pagrindas (ypač vaikiškų). Tinka visiems odos tipams. Aliejus lengvai pasiskirsto ant odos, nepalieka lipnumo ir sunkumo pojūčių. Atgaivina sausą ir pleiskanojančią odą.

  Naudojimo būdas: tinkamas visoms masažo rūšims. Prieš užtepimą ant odos, sušildyti aliejų delnuose.

  Anticeliulitinis 200 ml.

  Be konservantų, be dažiklių, sudėtyje yra eterinių aliejų. Veikliosios medžiagos: Migdolų aliejus, kipariso eterinis aliejus, kadagio, levandų ir žaliųjų citrinų eterinis aliejus. Aliejus sukurtas probleminių sričių masažui, jo tikslas - sumažinti "apelsino žievelės" efektą. Masažo dėka žymiai pagerėja odos tekstūra, vyksta formos korekciją.

  Naudojimo būdas: Prieš užtepimą ant odos, sušildyti aliejų delnuose.

  Kilmės šalis: Ukraina

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose