• Kraunamos nuotraukos

  ZOE turbo raugas 0.75L.

 • ZOE turbo raugas 0.75L. 

  NAUJIENA!!! Pristatome naują UAB "ProBIOduktai" gaminį - ZOE technologijos išradėjo Ramūno Račkausko Turbo Raugą. "Nauja - tai pamiršta sena".. Šis gilios fermentacijos raugas pagamintas pagal originalią ZOE pirmtako - TR technologiją, kuri yra panaši į "namų sąlygomis" gaminamą raugą. Šis gaminys neturi ekologiško sertifikato, tačiau yra gaminamas iš kokybiškų avižinių dribsnių. Visi paminėti faktoriai lemia tai, kad įmonė gali pasiūlyti pirkėjams kokybišką gaminį už prieinamą kainą. TEBŪNIE VISI SVEIKI!

  Vartojimas: minimalus TR kiekis yra 1 a. šaukštelis puodeliui gėrimo arba dėti 1 a. šaukštelį neskiesto produkto į augalinės kilmės produktų turinčius patiekalus. Turbo Raugas skirtas kasdieniam vartojimui. Tai ne vaistas ar maisto papildas.

  Sudedamosios dalys: vanduo, avižiniai dribsniai, raugas (biologiškai aktyvių lakto ir bifido bakterijų kultūros). Be glitimo, nealkoholinis, nepasterizuotas, nefiltruotas, tinka veganams ir vegetarams.

  100 g produkto maistingumas: Energinė vertė 138kJ/ 33 kcal, riebalai 0.5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0.2 g, angliavandeniai 5.9 g, iš kurių cukrų 5.2 g, baltymai 1.1 g, druska 0.96 g.

  Galiojimo laikas: minimum 4 mėn.