Maisto papildas Vitavea Ultrabiotique Equilibre gyvosios bakterijos vaikams, 16 kap.

 • Maisto papildas Vitavea Ultrabiotique Equilibre gyvosios bakterijos vaikams, 16 kap.

  Kaina 905 
  1290  Sutaupykite 385 
  Į krepšelį 
 • Vitavea Ultrabiotique Equilibre gyvosios bakterijos vaikams, 16 kap.

  Vaikams.

  Žarnyno floros pusiausvyrai. Papildo kasdienę mitybą gyvybingomis balterijomis.

  Keturios, moksliškai dokumentais pagrįstos, gyvųjų pieno bakterijų padermės*.

  ●Padermės, priklausančios 2 šeimoms: laktobaciloms ir bifidobakterijoms, kurios sudaro didžiąją mūsų organizmo mikrobiotos dalį.
  ●Keturių, moksliškai dokumentais pagrįstų, pieno bakterijų sinergija, t.y. veikiamas kartu ir 8 milijardų šių bakterijų dozė, leidžia natūraliai išlaikyti žarnyno floros pusiausvyrą ir padeda kovoti su žarnyno diskomforto situacijomis (pilvo pūtimu, diegliams ir kt.),  padeda palaikyti imunitetą.
  ●Šios keturios pieno bakterijų padermės buvo atrinktos dėl jų atsparumo skrandžio rūgštingumui, tulžies druskoms ir dėl stipraus sukibimo su žarnyno ląstelėmis. Jos gyvos patenka į žarnyną ir garantuoja gerą kolonizaciją.

  8 milijardų pieno bakterijų kompeksas:

  Dviejose kapsulėse yra 8x109 KSV* gyvybingų pieno rūgšties bakterijų gamybos metu:

  • Lactobacillus acidophilus,
  • Bifidobacterium lactis,
  • Lactobacillus plantarum,
  • Bifidobacterium breve.

  *KSV- kolonijas sudarančių vienetų.

  Maisto papildas. 16 augalinės kilmės kapsulių. Grynasis kiekis 4,7 g.

  Vartojimas: 3-6 metų vaikams - 1kapsulė per dieną, sumaišykite su maistu ar jogurtu. Nuo 6 metų amžiaus – 2 kapsulės per dieną (viena ryte, kita vakare valgio metu). Rekomenduojamas 8 dienų vartojimo kursas.   
   
  Sudedamosios dalys: užpildas celiuliozė; augalinės kilmės kapsulė (iš celiuliozės); maltodekstrinas; mikroorganizmų kompleksas: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lacti, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium breve; lipnumą reguliuojanti medžiaga: riebalų rūgščių magnio druskos. Galimi pieno ir sojos pėdsakai.

  Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

  *Moksliniai tyrimai:
  •Lactobacillus plantarum: Fiches souches L plantarum R1012 + B Breve HA129;  Fiche Lallemand Lactobacillus plantarum Rosell-1012; Niedzielina, 2001; Levy, 1997;  Hasslöf, 2010;  Antonsson (review); Chlebcewicz-Szuba, 1998; Fiches souches L plantarum HA 119.
  •Bifidobacterium lactis: Fiche Lallemand Bifidobacterium lactis HA-194; Cruchet et al, 2015; Braegger et al, 2011; Derrien et al, 2019; Fiche Lallemand.
  •Bifidobacterium breve:  Dossier scientifique Lallemand; Mogna, 2014; Thibault, 2004; Fiche souche B breve HA 129.

  Gamintojas: Vitavea, laboratoires Vitarmonyl, 85612 Montaigu, Prancūzija.

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose