Maisto papildas ZOE fermentuotas avižų gėrimo koncentratas SU JUODAISIAIS SERBENTAIS, 0.75 L

 • Maisto papildas ZOE fermentuotas avižų gėrimo koncentratas SU JUODAISIAIS SERBENTAIS, 0.75 L

  Prisotintas gyvomis gerosiomis bakterijomis.

 • ZOE fermentuotas avižų gėrimo koncentratas SU JUODAISIAIS SERBENTAIS, 0.75 L

  Fermentuotą avižų gėrimo koncentratą, paskanintą juodųjų serbentų sultimis. Tai ZOE linijos produktas, prisotintas gyvomis gerosiomis bakterijomis.

  Sudedamosios dalys: geriamasis vanduo, avižiniai* dribsniai 18%, juodųjų serbentų sultys 10%, raugas (biologiškai aktyvių naudingųjų bakterijų kultūros: mezofilinių pieno rūgšties bakterijų skaičius – ne mažiau 1×108 KSV/ml, bifidobakterijų – ne mažiau 1×108 KSV/ml, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus – ne mažiau 1×108 KSV/ml, Streptococcus thermophilus – ne mažiau 1 x 108 KSV/ml), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga natrio karbonatai.
  * Gliuteno (alergeno), kaip leistinos ribos, ir kitus tyrimus rasite čia: Tyrimai

  Maistingumo deklaracija 100 g: Energinė vertė 285 kJ / 68 kcal, riebalai 1,4 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,24 g, angliavandeniai 11,92 g, iš kurių cukrų 0,25 g, baltymai 2,5 g, druska 0,02 g.

  Vartojimas:

  ZOE koncentratai yra prisotinti gyvomis gerosiomis bakterijomis, todėl vartodami ZOE praturtinsite kasdienį maistą.

  – Vartokite po vieną arbatinį šaukštelį kiekvieno valgio metu: pusryčiams, pietums, vakarienei. Jei valgote dažniau – dažniau naudokite ir ZOE.

  – Neskiestą koncentratą įmaišykite į maistą (košė, sriuba, salotos).

  – Arba pasigaminkite ZOE gėrimą: vieną arbatinį šaukštelį ZOE įpilkite į stiklinę vandens ar sulčių, išmaišykite ir valgant užsigerkite maistą.

  Dar kelios svarbios ZOE vartojimo taisyklės:

  – į termiškai apdorotus patiekalus ZOE koncentrato įpilkite tuomet, kai maistas jau bus atvėsintas ir valgant nedegins gomurio. Palaukite, kol maistas atvės – bent iki 40 laipsnių temperatūros;

  – į žalią maistą (mišraines, salotas, trintų vaisių desertus ir pan.) rekomenduojama įpilti ZOE koncentrato iš anksto ir leisti maistui pasifermentuoti.

  SVARBU: atidarius butelį rekomenduojama suvartoti per 45 dienas.

  Gamintojas: Lietuva