ZOE grikių gėrimo koncentratas (Buckwheat drink concentrate) - 1 Ltr

 • Kraunamos nuotraukos
  Grikių ZOE Kaina Kiekis Pirkti
  0,5 Litro
  Kaina 900
  Į krepšelį 
  1 Litro
  Kaina 1500
  Į krepšelį 

  Viename ZOE produktų grame yra nuo 800 mln. iki 4 mlrd. lakto ir bifido bakterijų.

 • ZOE grikių gėrimo koncentratas (Buckwheat drink concentrate) - 1 Ltr

  Susipažinkite su ZOE - tai augalinės kilmės, gyvų gerųjų lakto ir bifido bakterijų koncentratai, gaminami Lietuvoje, pagal specialią technologiją. Jie priskiriami probiotinio maisto grupei. Išskirtinė šių produktų savybė – gyvų gerųjų bakterijų gausa. Ji daug kartų didesnė už kiekį, esantį kituose šios grupės produktuose bei šimtus kartų didesnė už kiekį, esantį kasdien vartojamuose raugintuose produktuose. Viename ZOE produktų grame yra nuo 800 mln. iki 4 mlrd. lakto ir bifido bakterijų. Šie duomenys yra patvirtinti laboratoriniais tyrimais, atliktais Lietuvos Nacionaliniame Akreditacijos Centre. Palyginimui, galima sakyti, kad vieno litro koncentratas, savyje turi tiek pat gyvų gerųjų bakterijų, kiek yra 40-tyje tonų kefyro ar jogurto. “ZOE” senovės graikų kalboje reiškia “gyvenimas”.

  Vartoti atskiedus vandeniu santykiu 1:30 arba dėti neskiestą produktą į augalinės kilmės patiekalus. Kiekvieną kasdienį patiekalą ZOE pavers pilnaverčiu probiotiniu maistu.

  Sudedamosios dalys: vanduo, grikiai, raugas (biologiškai aktyvių lakto ir bifido bakterijų kultūros). Be glitimo, nealkoholinis, nepasterizuotas, nefiltruotas, tinka veganams ir vegetarams.

  100g produkto maistingumas: Energetinė vertė 88kJ/ 21 kcal, riebalai 0.2 g., sočiųjų riebalų rūgštys 0.097 g., angliavandeniai 4.3 g., baltymai 0.3 g., druska 0.76 g.

  Kilmės šalis: Lietuva