Mirrolla eterinis (ilang-ilang) (cananga), 10ml.

 • Mirrolla eterinis (ilang-ilang) (cananga), 10ml.

 • Mirrolla eterinis (ilang-ilang) (cananga), 10ml.

  Sudėtis: Cananga Odorata Flower Oil

  Padeda normalizuoti riebalinių liaukų veiklą, gerina odos stangrumą ir elastingumą. Atkuria pažeistų, trapių plaukų struktūrą.
  Naudojimo būdai aprašyti instrukcijose.

  Emocinis poveikis: skatina atsipalaidavimą, ramina.

  Aromatas: ryškus, šiltas, saldus, šventiškas.

  Atsargumo priemonės: patikrinkite individualų jautrumą. Vengti patekimo į akis, gleivines ir pažeistas odos vietas. Tik išoriniam naudojimui. Nėštumo metu vartokite atsargiai. Galimas individualus aliejaus netoleravimas.

  - Kosmetikos praturtinimas: sumaišykite 2 lašus su 15 g bazės (kosmetinis aliejus, kremas, losjonas, tonikas, kaukė, dušo želė, šampūnas, balzamas ir kt.).
  - Masažas: sumaišykite eterinį aliejų (2-3 lašus) su 1-2 šaukštais Mirrolla kosmetinio ar masažinio aliejaus ir užtepkite ant odos.
  - Oro aromatizavimas: pripildykite aromatinę lempą karštu vandeniu, įlašinkite 3-6 lašus eterinio aliejaus 15 m² ploto. Apatinėje aromatinės lempos dalyje įdedama uždegta žvakė. Neleiskite vandeniui užvirti, karts nuo karto įpilkite vandens. Procedūros trukmė 15-30 min.
  - Vonios: įlašinkite 4-7 lašus eterinio aliejaus į vonią, kurios vandens temperatūra 37-40C°. Kad geriau ištirptų, sumaišykite su 2-4 šaukštais emulsiklio (druska, medus, pienas). Procedūros trukmė 15-30 min.
  - Pirtys, vonios: į kaušą vandens įlašinkite 3-6 lašus eterinio aliejaus, šiuo mišiniu apšlakstykite medinius suolus ir sienas. Nerekomenduojama mišinio pilti tiesiai ant įkaitusių akmenų.

  Gamintojas: Rusija

 • prenumeruokite naujienlaiškį

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose