Mirrolla eterinis pačiulių aliejus, 10 ml.

 • Mirrolla eterinis pačiulių aliejus, 10 ml.

 • Mirrolla eterinis pačiulių aliejus, 10 ml.

  Sudėtis: Pogostemon Cablin Leaf Oil (масло пачули).

  Padeda drėkinti odą, suteikia švelnumo, pašalina tempimo jausmą ir pleiskanojimą. Stiprina plaukus ir turi normalizuojantį poveikį riebalinių liaukų veiklai.
  Naudojimo būdai aprašyti instrukcijose.

  Emocinis poveikis: ramina, normalizuoja nuotaiką.

  Aromatas: kartaus-rūko, žemiškas, dervingai aitrokas, šiltas.

  Atsargumo priemonės:
  patikrinkite individualų jautrumą. Vengti patekimo į akis, gleivines ir pažeistas odos vietas. Tik išoriniam naudojimui. Nėštumo metu vartokite atsargiai. Galimas individualus aliejaus netoleravimas.

  - Kosmetikos praturtinimas: sumaišykite 2 lašus su 15 g bazės (kosmetinis aliejus, kremas, losjonas, tonikas, kaukė, dušo želė, šampūnas, balzamas ir kt.).
  - Masažas: sumaišykite eterinį aliejų (2-3 lašus) su 1-2 šaukštais Mirrolla kosmetinio ar masažinio aliejaus ir užtepkite ant odos.
  - Oro aromatizavimas: pripildykite aromatinę lempą karštu vandeniu, įlašinkite 3-6 lašus eterinio aliejaus 15 m² ploto. Apatinėje aromatinės lempos dalyje įdedama uždegta žvakė. Neleiskite vandeniui užvirti, karts nuo karto įpilkite vandens. Procedūros trukmė 15-30 min.
  - Vonios: įlašinkite 4-7 lašus eterinio aliejaus į vonią, kurios vandens temperatūra 37-40C°. Kad geriau ištirptų, sumaišykite su 2-4 šaukštais emulsiklio (druska, medus, pienas). Procedūros trukmė 15-30 min.
  - Pirtys, vonios: į kaušą vandens įlašinkite 3-6 lašus eterinio aliejaus, šiuo mišiniu apšlakstykite medinius suolus ir sienas. Nerekomenduojama mišinio pilti tiesiai ant įkaitusių akmenų.

  Gamintojas: Rusija

 • prenumeruokite naujienlaiškį

  privatumo politika

  mes socialiniuose tinkluose