Kvapiojo šalavijo eterinis aliejus 10 ml. "Botavikos"

 • Kvapiojo šalavijo eterinis aliejus 10 ml. "Botavikos"

  100 %

 • Kvapiojo šalavijo eterinis aliejus 10 ml. "Botavikos"

  Kvapiojo šalavijo eterinis aliejus išgaunamas iš augalo žiedų ir lapų. Šaltas žolelių – medienos aromatas papildomas rytietiškų prieskonių natomis. Aliejus tinkamas naudoti visų tipų odai, gerai tonizuoja, efektyviai valo, todėl taip pat rekomenduojamas riebiai ar probleminei odai. Tai puiki glotninamoji priemonė, sustiprina odą, padeda kovoti su pirmosiomis raukšlėmis bei celiulito požymiais. Aliejų galima naudoti rankų odos priežiūrai, suminkština grubią, šerpetojančią odą, sustiprina nagų plokšteles. Nusilpusiems plaukams suteikia energijos ir gyvybingumo, padeda pašalinti pleiskanas.

   

  Šalavijo aliejus - tai puiki atpalaiduojamoji priemonė aromaterapijoje, padeda pamiršti apie stresą, nervinę įtampą. Kaip ir kiti eteriniai aliejai gali būti naudojamas patalpų valymui ir aromatizacijai. Tai natūralus repelentas nuo musių ir mašalų.

   

  Atsargumo priemonės: Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti vandeniu. Laikyti vėsioje , apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikam nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.

   

  Pavojinga! Degus skystis. Dirgina odą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia smarkų akių dirginimą. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

  Kilmės šalis: Rusija